Jilber Uyar - Villa PerdePerde’de Marka Villa Perde'nin kurucusu Jilber Uyar'ın ismi; perde sektörünün köklü firmalarında geçirmiş olduğu 30 yıllık tecrübe ve sayısız referansları ile bu alanda marka olmuştur. Pek çok değerli mimarla çalışmış olup, yurt dışında otel ve fuar uygulamalarında da bulunmuştur.

Villa Perde'de evinize uygun Japon perdeler, katlamalı ve paket modeller, dilimler, alitalyan modeller, farbelalar, çift fonlar…akla gelebilecek her türlü modeller, kalıplara göre kesilir, gerekirse telalanır, astarlanır ve yine sektörde 30 yıllık tecrübesi olan dikiş atölyesinin titiz çalışmaları ile dikilir. Ofislere, çatılara, kış bahçesi tavanlarına duette ve pilise perdeler ile fonksiyonel ve estetik çözümler sunulur.

Pilli veya elektrikli uzaktan kumandalı stor perdeler, zebra screen perdeler, ahşap ve metal jaluziler ile bürolara, çalışma odalarına, mutfaklara… sadelikten hoşlananlar için modern ve kullanışlı uygulamalar yapılır.

Ayrıca yatak örtüsü, yastık, yatak başı, puf gibi parçalar, perde ile uyumlu olarak hazırlanır.
Taahhüt ettiği tarihte işin uygulamasını bitiren ve sonrasında da oluşabilecek her türlü arızaya karşı teknik desteğe devam eden Villa Perde ayrıca kuru temizleme veya stor temizliği gibi konularda da hizmet vermektedir.Perdelerin sökülmesi, anlaşmalı olan kuru temizleme firmasında temizlenmesi, gerektiğinde onarımlarının yapılması ve yerine takılması gibi hizmetler titizlikle sunulmaktadır.